שאיבת שומן בטורקיה

שאיבות שומן

שאיבת שומן- הליך קצר, יעיל וכמעט נטול סיבוכים – המאפשר הפחתה משמעותית של מאגרי שומן באזורי ספציפיים בגוף. ההליך כרוך בהחדרה של צינורית קטנה ובשאיבת תאי השומן החוצה, תוך פיסול הגוף למראה טבעי ואסתטי.

אתם יכולים להפסיק לחלום – היום כל אחד יכול/ה  לעבור שאיבת שומן למראה מושלם במחיר הכי טוב שיש.

צור קשר עוד היום לייעוץ חינם!

יתרונות של ניתוח לשאיבת שומן.
ניתוח שאיבת שומן  היתרון המרכזי הוא השגת מראה גוף רצוי בצורה מהירה ומבלי שצריך להתאמץ מידי ובצורה כמעט מידית. התוצאות הינן קבועות ולאורך זמן .

ניתן להשתמש בתאי השומן שנשאבו לצרכי השתלתם במקום אחר (חזה, שפתיים, מילוי  צלקות ועוד).  חוסר רגישות בעור. אך תופעות אלו חולפות לאורך תקופת ההחלמה, שאורכה עד 3 חודשים. 

מאיזה גיל ניתן לעשות שאיבת שומן בטורקיה?

בעקרון, כל אדם שמלאו לו 18 יכול לבצע ניתוח שאיבת שומן. כמובן שיש לשלוח תמונות למנתח לצורך אישור הניתוח ולמלאה שאלון רפואי רק לאחר אישורו של המנתח ניתן לעבור את ההליך. 

נראה לכם מוכר? אתם לא לבד!

נימאס לך להסתכל כל יום במראה ולהיות מתוסכלת משומן העודף שאת לא מצליחה להוריד או לשרוף בשום דיאטה או ספורט?

כמה עובדות שכדאי לדעת להבין להפנים

 ✅בית החולים גדול באישור ממשלתי בטורקיה  
 ✅צוות רופאים מנוסה מהטובים ביותר בעולם. 
 ✅ אירוח במלון 5 כוכבים .
 ✅ אירוח למלווה בחדר זוגי (ללא תוספת תשלום).  
 ✅איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים. 
 

סיפורי הצלחה (לא נגענו ..)

שירלי

 שאיבת שומן ,מתיחת בטן והרמת חזה.

גלית

מתיחת בטן ושאיבת שומן

5daf5a60-bddf-4208-a8ad-d1d25c82357b
שרונה

הקטנת חזה ומתיחת בטן

נעומי
תל אביב | שאיבת שומן, מתחית בטן והרמת חזה עם שתלים.
 
 
 
טליה
רמת גן | הגדלת חזה עם שתלים ושאיבת שומן בבטן.
 
 
 
דנה
רעננה |הרמת חזה ומתיחת בטן.
 
 
 

צור קשר עוד היום לייעוץ חינם!

התייעץ עם המומחים 24 שעות

אנו נותנים תמיכה מלאה לגבי כל השאלות הרלוונטיות שמענייניות אתכם בנושא ניתוחים קוסמטיים ,שאיבות שומן בכל הגוף, מתיחות ועוד.. נתייחס לכל אחד בצורה שווה וניתן את התשובה המפורטת המלאה.

 

במקרים של ניתוח שאיבת שומן, תאי השומן נשאבים ביחד עם השומן עצמו- כך שגם אם השומן חוזר לאזור, יש לו הרבה פחות תאי שומן להתמקם בהם וגם אם משמינים באזור- ההשמנה אינה בשיעור גבוה וכמעט שאינה נכרת באזור כלל.

 

באזור שבו בוצעה שאיבת שומן  תישאר צלקת קטנה ממש כמו חור קטן. זו צלקת לא גדולה שהולכת ומטשטשת עם הזמן. ייתכנו סימנים שונים על גבי העור כמו למשל שטפי דם קלים, שיחלפו עד כחודש מיום הניתוח.


בית החולים הוא בית חולים באישור ממשלתי עם חדרי ניתוח וטיפול נמרץ. בית חולים ברמה גבוהה עם כל הציוד הכי חדיש ומקצועי.
 הניסיון המקצועי של הרופא המנתח הוא למעלה מ20 שנה עם מאות לקוחות מרוצים מכל העולם.
מרגע הגעתך לבית החולים יש מתרגמת ישראלית צמודה שנימצאת איתך בפגישת ייעוץ עם הרופא המנתח, בזמן הבדיקות, וכל תהליך הניתוח. את/ה מדבר בעברית ומבין כל שלב ושלב ויכול לשאול כל שאלה או בקשה.

קצב ההתאוששות מהניתוח הינו אידיבידואלי מאדם לאדם. ברוב המקרים ניתן להבחין בשינוי מיד לאחר הניתוח, אך תוצאות סופיות ניתן לראות לאחר כשלושה חודשים.

בארץ לא מאשרים לעשות את הניתוח לבעלי אנשים עם משקל עודף פחות 120 קילו או החל מbmi 40.  בישראל קופות החולים ממנות את הניתוח והוא מאוד יקר עולה בין 60-80 אלף ש"ח. ולכן הם מעדיפים לתת את היכולת לאנשים עם משקל עודף מאוד גדול והחל מbmi 40 מה שלא מאפשר לבעלי עודף משקל בינינו  לקבל בכלל אישור לעשות את הניתוח הזה בארץ.
 
 
 

כן אפשר בהחלט. במקרים מסויימים ניתוחים משולבים  ואף מומלצים. אחד הניתוחים המשולבים הפופולריים ביותר הוא שאיבת שומן בשילוב ומתיחת בטן. 

היתרונות שלנו

Medical Center Cades

אנו נדאג לכם להכל מהרגע נחיתתכם באיסטנבול ועד חזרתכם הביתה בשלום עם חיוך של אושר גדול.
מאוד חשוב שניתוחים בטורקיה יתבצעו בבית חולים עם התנאים הסטריליים המתאימים ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכל זאת על מנת לתת את התוצאה הטובה ביותר למנותח/ת, ולכן אנחנו משתדלים לספק לכם לא רק את המחיר האטרקטיבי ביותר אלה גם בתי חולים, צוות רופאים ומכשור מתקדם על מנת להגיע לתוצאה הכי משביעה רצון.

אנו מתמחים במגוון תחומים כגון:

*שאיבת שומן ומתיחת בטן.

*מתיחת פנים וצוואר.

*הגדלת /והקטנת חזה.

*השתלות שיער

*ניתוח אף 

ועוד….