שתלים

שתלים

השתלת שיניים היא טיפול מורכב וארוך, הדורש לא רק שיתוף פעולה מלא ומתמשך בין המטופל לרופא המטפל, אלא גם השקעה כלכלית לא מבוטלת. כידוע, מדובר בטיפול שאורכו הממוצע שישה חודשים בארץ. בשלב הראשון, הרופא המטפל מבצע קידוח והברגה של השתלים הטיטניום מחכים 3 חודשים שיקלטו, ורק לאחר מכן, עם קליטתם של השתלים הדנטליים בעצם הלסת, מתבצעת ההרכבה של הכתרים על גבי השתלים. 

למה כדאי לבצע השתלת שיניים בטורקיה?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר מטופלים טסים לטורקיה לטיפולי שיניים. המגמה שהולכת ומתבססת בקרב מטופלים ישראלים: ביצוע טיפולי שיניים במרפאות טורקיות. כידוע, טורקיה מיצבה עצמה החל משנות ה-90 כמעצמה בינלאומית בכל הנוגע לטיפולים רפואיים ואסתטיים, וכיום היא נחשבת לאחד היעדים הנחשקים ביותר בעולם עבור כל מי שזקוק לטיפולי שיניים. בכל שנה, עשרות אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה לשם ביצוע טיפולי שיניים יוקרתיים – החל מהרכבת כתרי זירקוניה, לשיניים ,השתלת שיניים ועוד.

ויש לכך סיבות טובות. הרופאים הטורקים נודעים בשל המיומנות והמקצועיות שלהם, הניסיון העשיר שלהם והקליניקות בעלות המוניטין שהם עומדים בראשיהן. כמו כן, אחד היתרונות המובהקים של המרפאות בטורקיה נוגע למחירים הזולים יחסית של הטיפולים שהן מציעות.

 

Scroll to top