ניתוחים אסתטיים

שאיבת שומן מהסנטר

בגוף שלנו ישנם מקומות בהם מצטבר שומן . לא משנה כמה כושר גופני נעשה או כמה נקפיד על משקל תקין, עדיין במקומות הללו מצבורי שומן שקרה מאוד להיפטר ממנו . נניתן לראות את זה בעיקר הבטן התחתונה, הירכיים, המותניים וגם בצוואר ובסנטר. "סנטר כפול", הגורמת למראה של סנטר עבה שמן ומדולדל.

מתחיות בטן

משקל שלך תקין ובכל זאת הבטן נפולה העור לא מתוח ונראה מדולדל? קיימות מספר סיבות לכך – זה יכול להיות מנטייה גנטית, ועד להריונות ולידות, ניתוחים קודמים, ירידה מהירה במשקל, וכמובן הגיל. אז אם כבר ניסיתם הכל ואתם עדיין לא מרוצים ממראה שלכם וממראה הבטן שלכם, הפתרון: מתיחת בטן.

שאיבות שומן

מומלץ לעשות את הניתוח כל עוד העור שלנו גמיש ואלסטי, שכן לאחר שהוא מאבד את הגמישות שלו, עלולה שאיבת השומן להותיר אותו רפוי ומדולדל. רוב בני האדם שומר העור על גמישותו עד גיל 40, ורק לאחר מכן הוא מאבד את התכונה הזאת.

הגדלת/ הקטנת חזה

את החזה מגדילים באמצעות הכנסת שתלי סיליקון לשד. את השתלים ניתן להכניס דרך חתך מתחת לשד, דרך חתך מסביב לפטמה או דרך חתך בבית השחי. בתוך השד ניתן למקם את השתלים מעל לשריר או מתחת לשריר. יש שני סוגי שתלים: שתלים עגולים ושתלים בעלי מראה "טיפתי" .על צורת השתל המנתח מחליט לפי צורת הגוף והמבנה האנטומי של המטופלת.

ניתוח עפעפיים

הליך הרמת עפעפיים הוא הליך שמשלב פתרון אסתטי ופונקציונאלי לעפעפיים נפולים, וניתן לשלב הליך הרמת עפעפיים עליונים ביחד עם הורדת נפיחות בעפעפיים התחתונים. במהלך ניתוח להרמת עפעפיים, נמתח העור הרפוי, מוסרים עודפי שומן שהצטברו, ושרירי העפעף נמתחים מחדש, במידת הצורך.

מתיחת פנים

מתיחת פנים היא הליך קוסמטי כירורגי שנועד לגרום לכם להיראות צעירים ורעננים יותר וכמו כן לטפל: בצניחת הלחיים או זוויות הפה, הידוק עור הפנים, מיקום מחדש של העור הרופף מתחת לסנטר וללסת שעלול להוביל לסנטר כפול, צניחה של עור הצוואר והגדרה מחדש של גבולות הלסת שהיטשטשו

ניתוחי אף

ניתוח אף יכול להקטין או להגדיל את גודל האף, לשנות את צרות קצה האף, להצר או להרחיב את הנחיריים ולשנות את הזווית בין האף לשפה העליונה. יש מקרים בהם מתמקדים ביישור הגבנון (הקימור), באחרים מתמקדים בעידון קצה האף או הצרת הנחיריים ולפעמים נוסף גם טיפול במחיצת האף כדי להקל על הנשימה.

מילוי שומן בישבן

בשנים האחרונות, ניתוחים להזרקות שומן עצמוני הפכו לנפוצים במיוחד, והם משמשים למילוי נפח באזורים שונים בגוף. הזרקת שומן עצמוני באזור הישבן מסייעת בפיסול ועיצוב הישבן ותורמת למראה מלא ועגול.

Scroll to top