מיני מעקף

ניתוח מיני מעקף לא רק גורם לאיבוד משקל באופן מידי הוא גם עוזר  לשמור על משקל הגוף החדש . הכל למען הבריאות, הנראות שלך ואורך החיים שלך. הגיע הרגע לשנות את חייך ולבצע את הניתוח עכשיו. 

אנחנו נבצע לך בדיקת התאמה בחינם.

בטורקיה ובכל העולם מאמינים שעודף משקל הוא מחלה וצריך לטפל בה לפני שהמטופל יקבל מחלות רקע קשות יותר כגון סוכרת ,כבד שומני, דום נשימה כולסטרול ועוד… ולכן הם מאשרים לעשות את ניתוח מיני מעקף החל מ bmi 30 ולא כמו בישראל bmi 40 ומעלה.

כל הבדיקות לניתוח נעשות ביום אחד בבית החולים ולא כל בארץ במשך חודשים רבים.

בטורקיה אין צורך להיות חולים קשה עם מחלות רקע, ללכת לדיאטנית במשך שנה , או חובה להוריד במשקל באופן עצמאי+ ללכת לפסיכיאטר כמו שמבקשים בארץ .  

מהו ניתוח מיני מעקף קיבה ?

זהו ניתוח שבו מנטרלים את רוב הקיבה ועל ידי כך גורמים להקטנה משמעותית של הקיבולת שלה ולתת־ספיגה בינונית של המזון בגוף. ניתוח מעקף קיבה כבר יודעים היום בודאות כי אין כמעט סיכונים .

את ניתוח המיני מעקף קיבה עושים כיום בשיטה הלפרוסקופית – דרך ארבעה פתחים קטנים בבטן, שדרכם מכניסים את כל הציוד הנחוץ לניתוח, ובכלל זה מצלמת וידאו מאוד קטנה שמעבירה תמונות לצג ומאפשרת למנתח לראות את מערכת העיכול ולשלוט על פעולותיו.

למי מתאים הניתוח?

1. למי שאוכל לאכול כמויות גדולת של אוכל ולאלה שצורכים מזונות עשירים בפחמימות, ובמיוחד ממתקים.

2. למי שסובלים ממחלות שנלוות להשמנה כמו סוכרת, לחץ דם, דום נשימה . 

3. מי שניתוחי שרוול וטבעת לא סייעו להם במידה מספקת להתגבר על עודף המשקל.

4. למי שנלחמם במשך שנים להוריד במשקל ללא הצלחה ונמאס לו להיות בדיאטה כל החיים.

5. למי שניסתה כל החיים דיאטות ונאבקה בעודף משקל ללא הצלחה. למי שהחליטה שהיא הולכת למומחים לדיאטות  וניסתה והשקיעה רבות אך ללא תוצאה.

למי לא מתאים הניתוח?

1. למי שסובלים ממחלות מעיים שונות. 

2. למי שסובלים מבעיות משמעותיות בספיגת ויטמינים.

3. לאנשים שעברו ניתוחים רבים במעיים.

יש מצב שזה בכלל לא באשמתך.

אלא שהקיבה שלך ארוכה מידיי ודורשת הרבה מזון. על ידי ניתוח קל במיני מעקף נחזיר את הקיבה שלך לגודל הנכון בשבילך שתדרוש את כמות האוכל המספיקה לך ולא קלוריה אחת יותר ממה שאת צריכה.

דברים שחשוב לדעת...

ניתוחים בריאטריים ככלל, וניתוח מיני מעקף בפרט, מתאימים למי שסובלים מהשמנת יתר,bmi של 30 ומעלה, או עם מדד מסת גוף נמוך יותר והסובלים ממחלות רקע אופייניות להשמנת יתר, כמו היצרות בעורקי הדם, היפרליפידמיה, ואחרות.
  • ריפוי מלא של יתר לחץ דם ראשוני בקרב שבעים אחוז מהמטופלים. בקרב שלושים אחוז מהמנותחים מינון התרופות לאיזון לחץ הדם יורד משמעותית.
  • ירידה משמעותית בדום נשימה בשינה עד ריפוי מלא וירידה משמעותית עד היעלמות מוחלטת של הנחירות.
  • ריפוי מלא של סוכרת סוג 2 מתרחש בקרב תשעים אחוז מהמנותחים. בדרך כלל כבר מספר ימים לאחר הניתוח המנותחים כבר לא צריכים לקחת תרופות לאיזון רמת הסוכר בדם.

ליווי צמוד בעברית

הסעות והעברות בטורקיה

מלון ברמת 5 כוכבים

מלווה שלנו דובר עברית וטורקית שיקבל אתכם בבית החולים ומתרגם  מטורקית לעברית והפוך ומתווך בינכם לבין הרופא בפגישה המתבצעת לפני הניתוח בו המנתח אומר לכם ומשתף אתכם בתהליך אותו אתם הולכים לעבור, מלווה אתכם בזמן הבדיקות המקיפות, קבלת החדר ועוד..

רכב גדול ומפנק vip יאסוף אתכם משדה התעופה אל בית החולים ויאסוף  מבית החולים לאחר הניתוח אל בית המלון. ביום החזרה לארץ יאסוף אתכם הנהג מבית המלון ישירות ו לשדה התעופה.

מלון חמישה כוכבים מפנק אליו תגיעו אחר הניתוח עד החזרה הביתה.יהיה לכם קצת זמן להנות מכל מה שאיסטנבול  מציעה לכם.