לקוחות ממליצים

לקוחות מספרים

גלית, חיפה

לאחר פחדים וחששות החלטתי והרבה התלבטויות בחרתי בכם. אני חייבת לציין שזאת היתה ההחלטה הכי נכונה שקיבלתי בחיי. תמיד חלמתי על זה. והיום אני כבר 5 חודשים אחרי מאושרת מתמיד, שלמה עם הגוף שלי סוף סוף, ולא מבינה איך לא עשיתי זאת קודם, רציתי להודות לכם על השירות המדהים על הסבלנות האין סופית ובעיקר על התוצאה המושלמת. אין עליכם תודה רבה!!

טלי, באר שבע

תודה לך על השירות על המקצוענות. אין לתאר את האושר להיות אחרי. אין ספק שאמליץ אליכם בחום. תודה על הזמינות שלך תודה על שכל מה שאמרת לי היה כל כך נכון. בקיצור תודה על הכל!

ישראל, יבנה

לקח לי זמן להודות בפני עצמי שאני צריך השתלת שיער. תמיד סיפרתי לעצמי סיפורים " מי שתאהב אותי תאהב אותי כמו שאני". זה אומנם נכון אבל למה שלא ארגיש טוב עם עצמי שאני מסתכל במראה? היום אני מאושר מהחלטה הכי טובה שקיבלתי בחיים. ותודה לכם שעזרתם לי להגשים את החלום.

גלית

הבת שלי עשתה ליפני חודשיים ניתוח אף. פשוט אחד המוצלחים הצוות והרופאים היה פשוט מדהים הכל נקי ומתוקתק בביה"ח. ותודה לשרון האחת ויחידה שהייתה איתנו בכל התהלי

ישראלה, תל אביב

במשך שנתיים ניסיתי לקבל תשובה חיובית מהועדה לעשות ניתוח מיני מעקף בישראל, שנתיים!! שנתיים של ועדות, אישורים, משיכת זמן ובסוף גם קיבלתי תשובה שלילית- " את לא מספיק שמנה" ( הייתי 98 קילו) בכיתי שבועות, עד שחברה המליצה לי עליכם ותוך שבועיים בלבד כבר הייתי אחרי הניתוח . צוות רופאים מקצועי בית חולים פשוט חלום , אני לא יכולה להפסיק להודות לכם על האושר שגרתם לי.
ממליצה בחום לכל מי שחושש חבל על הזמן שלכם!
Scroll to top