השתלות שיער לגבר

טורקיה היא באמת המקום הטוב ביותר לעבור  השתלת שיער. יש מקומות נוספים בהם ניתן לעבור הליכי השתלות שיער באיכות גבוהה, אבל כולם יקרים בהרבה יותר מאשר בטורקיה. ולכן זו בדיוק הסיבה לכך שהתיירות הרפואית במדינה משגשגת מאוד.

הליכי השתלות שיער זולים בטורקיה בגלל המטבע המופחת במדינה והמצב הכלכלי שם.  העלויות תואמות את המשכורות הממוצעות במדינה,מה שבעצם אומר שההליך אינו זול לפי המטבע של טורקיה.

לכן, העלויות הנמוכות אינן מעידות על מצב בו מרפאות להשתלות שיער בטורקיה מתפשרות על איכות.

יותר ויותר גברים הסובלות משיער דליל או קרחות טסים לעשות את ההליך דבר המשפר את הביטחון העצמי של המטופל .

הליך השתלת שיער אינו מכאיב, ההשתלה נעשית בהרדמה מקומית ובמהלך ההשתלה ניתן לקרוא ספר, לראות סרטים, לשחק בטלפון וכו.. המנתחים  שלנו מומחים משתמשים היום בשיטות השתלה זעיר-פולשניות.

המטופל יכול לחוש כאב קל לאחר הניתוח באזור התורם והמקבל, אבל זוהי תופעת לוואי זמנית בלבד. הרופא יספק לכם תרופות לשיכוך כאבים והסבר מלא כיצד להתנהל ביום אחרי. במקרה שתתחילו לחוש כאב כלשהו. 

השתלת שיער בשטית FUE

השתלת שיער בשיטת DHI

הדבר החשוב ביותר ביותר להצלחה השתלת השיער בטורקיה הוא: קודם כל ניסיוןשל הצוות הרפואי , מקצועיות, סובלנות אומנות והבנת המטופל. ההבדל העיקרי בשימוש בטכניקת FUE להשתלת שיער שהיא לא משאירה צלקות נראות לעין וזמן ההחלמה שלה קצר יותר. ההצלחה של ההשתלות גדלה גם כתוצאה משימוש במכשירים רפואיים חדישים ומקצועיים בהם נעשה שימוש הניתן לבצע את טכניקת ה- FUE עם מגוון כלים שונים. כתוצאה מכך הטכניקה ידועה בכמה שמות שונים.

FUE, ראשי תיבות של Follicular Unit Extraction היא סוג של השתלת שיער המתבצעת על ידי לקיחת זקיקי שיער מאזור התורם בשיער  והעברתם לאזורים בהם יש קרחת או הידללות של השיער. FUE נחשבת לשיטה המודרנית והפופולארית ביותר להשתלת שיער. במרבית המקרים, שיטה זו מאפשרת להגיע למראה הטבעי ביותר ולא מותירה כלל צלקות נראות לעין.

 השתלת שיער DHI – Direct Hire Inplant מתכוונים לשיטת השתלות שיער מדויקת מאד שיטת בה משתילים את השיערה ישירות ,והיתרון שלה הוא שאין צורך בגילוחו של אותו שיער מושתל. במקרים של השתלות שיער בטורקיה ובייחוד השתלת שיער באיסטנבול, גם נהנים מלאה ממחירים נוחים, מקצוענותוגם ניתן  [ ולשלב "על הדרך" גם חופשה קצרה ביעד.

השתלת שיער DHI כוללת במסגרתה שלושה שלבים. בהשתלה זו מוציאים את זקיקי השערה באמצעות עט צ'וי המיוחד ובאותו רגע כבר משתילים את הזקיק לתעלה. כלומר בהליך עצמו מכניסים כל זקיק שערה באופן נפרד ישירות אל המזרק ומזריקים אותו לאזור הרצוי. היתרונות בשיטה זו הם: לא צריך לבצע חתכים זעירים, שנית ההחלמה מהירה וקלה , אין צורך בגילוחו של האזור המושתל.

את ההשתלה עושים ע"י להב שנקראת להב ספיר גודלו של להב הספיר הוא פחות ממילימטר ולכן ניתן להגיע לצפיפות מקסימלית בין שיערה לשיערה באופן הבטוח ביותר וללא סיכון שיערה קיימת.

מה ההבדל בין DHI לבין FUE ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שיטת DHI, ממש כמו שיטת FUE, מתחילה עם הרדמה מקומית של האזור התורם, קצירה של זקיקי השיער מהאזור התורם ושימורם בתמיסה המיוחדת.  בשיטת DHI הרופא לא מקיים את השלב של פתיחת הערוצים באזור המקריח או הדליל,  מה שבשיטת FUE הוא שלב קריטי – מאחר שה-Choi פותח את התעלות ומשתיל את הזקיקים בבת אחת (ולכן שיטה זו נקראת "השתלת שיער ישירה").

בשיטת FUE  משתמשים למטופלים שצריכים להשתיל שטח גדול ורחב של התקרחות ויש צורך להשתיל כמות גדולה של זקיקים, יש לגלח את הראש ולהתחיל בתהליך.בשיטת DHI אין צורך לגלח את הראש אך שטח המיליו הם קטנים יותר ומדויקים יותר.

בית חולים פרטי באישור ממשלתי

ליווי צמוד בעברית

השתלה של מקסימום זקיקים

ערכת טיפול במתנה בשווי 250$

מי אנחנו ? kolan hospital