טיפולי שיניים בטורקיה

רוצים להחזיר את החיוך לפנים?
אתם כבר מבינים שבארץ זה מאוד יקר "הוליווד סמייל"
ציפוי שיניים בכתרי זרקוניה איכותיים ברבע מחיר מישראל .

בטחון עצמי נמוך בגלל פה מוזנח? הטיפול בארץ עולה הרבה יותר ממה שאתם יכולים לשלם? יש פתרון! מהיום כל מה שאתם צריכים תחת קורת גג אחד.

צור קשר עוד היום לייעוץ חינם!

נימאס לכם לחייך בפה סגור?

הוליווד סמייל הוא בעצם ציפוי השיניים בכתרים איכותיים המחזיקים לאורך זמן הם עשויים מחומר איכותי ביותר שניקרא  "זרקוניה".
הוליווד סמייל מתבצע במטופלים שיש להם בעיות בחזות הפה שלהם כגון: שיניים שבורות, סדקים בשיניים, כתמים או מרווחים בין השיניים.

כמה עובדות שכדאי לדעת להבין להפנים

המחיר בטורקיה זול משמעותית כרבע מחיר מישראל. ולא בגלל איכות הטיפול או איכות החומרים אלה בגלל הפער בין השכר של רופא מנתח בארץ לבין השכר של מנתח בטורקיה. כמו כן עלות החומרים, שכירויות, עובדים ועוד…

כתרי זרקוניה הם הכתרים האולטימטיביים, משלבים עמידות יוצאת דופן, הם לא משנים את צבעם, הם לא נשחקים והם שומרים על המבנה גם בתנאים קשים. כתרי הזרקוניה הם עמידים יותר לטווח הארוך ונוחים יותר להתאמה על גבי אזורי השן.

סיפורי הצלחה לא נגענו ..

שרונה סלעי
עמית שובל
גלית יום טוב
ליאן בן דוד
טליה בניזרי
דנה לוין

צור קשר עוד היום לייעוץ חינם!

התייעצות עם המומחים שלנו 24/7

אנו נותנים תמיכה מלאה לגבי כל השאלות הרלוונטיות שמענייניות אתכם בנושא טיפולי שיניים וציפוי שיניים בכתרי זרקוניה וחרסינה, מחירים, המלצות ,סוגי טיפולים לשיניים ועוד… נתייחס לכל אחד בצורה שווה וניתן את התשובה המפורטת המלאה.

סה"כ 5 ימים. אבל במידה ויש צורך בשתלים, השלמת עצם, הרמת סינוס ועוד, יהיה עליכם להגיע פעמים לטורקיה , בפעם הראשונה לטיפול בשיניים למשך כשלושה ימים וכעבור 3 חודשים להגיע לצורך ציפוי השיניים בכתרי זרקוניה.

המרפאה בטורקיה הינה מרפאה עם ותק של שנים ברמה גבוהה עם כל הציוד הכי חדיש ומקצועי.
 הניסיון המקצועי של הרופא המנתח הוא רב עם מאות לקוחות מרוצים מכל העולם.
 במרפאה ישנה מעבדה מקצועית המייצרת את כתרי הזרקוניה והחרסינה מהטובות באיסנטבול מה שמקנה לנו ביקורת ואחריות מלאה על איכותי הכתרים.
מרגע הגעתך למרפאה  יהיה לך מתרגם ישראלי דובר עברית ישראלית  שנימצא איתך בפגישת ייעוץ עם הרופא המנתח, בזמן הבדיקות ,מדידות , שאלות וכו… את/ה מדבר בעברית ומבין כל שלב ושלב ויכול לשאול כל שאלה או בקשה.

אנחנו מספקים טיפול שיניים מקיף ויסודי לפני תחילת תהליך ההוליווד סמייל.

אם הינכם זקוקים לטיפוליי שורש,  שתלים, הרמות סינוס, מילויי עצם, צמצום מרווחים, השלמות  שיניים חסרות .

אנחנו נבצע את הכל במחיר שהוא רבע מחיר ממה שתקבלו בארץ ואז נסיים בחיוך הוליוודי מושלם.

ציפוי השיניים אינו תהליך כואב.

 הכתר מודבק על השן כך שאין מגע עם עצב, שורש  מה שמכאיב בטיפולים אחרים בד"כ.

כדי ליצור הוליווד סמייל צריך להתחיל בטיפול בבעיות הקיימות בשיניים:  לניקוי עששת, לסתימת חורים ולהרכבה של כתרים במידת הצורך. כידוע, חיוך מושלם אפשר וכדאי לבנות בפה נקי ובריא. 

לאחר ביצוע פעולה זו, מטופלים רבים נוהגים לפנות לעיצוב החיוך שלהם בשני מישורים: ציפוי השיניים והרכבת כתרים. כידוע, ציפוי זרקוניה לשיניים הפך בשנים האחרונות לטיפול רווח בקרב מטופלים רבים, ונראה כי הוא האלמנט העיקרי בעיצוב חיוך הוליוודי. ואולם, מאחר שכל מטופל מגיע מרקע רפואי שונה ועם פגמים שונים שהוא מעוניין לתקן באמצעות ציפוי  זרקוניה , נראה כי המסע בדרך לחיוך הוליוודי חייב להתחיל במפגש של הדרכה, הסבר ותיאום ציפיות עם רופא השיניים. לאחר המפגש הראשון, המטופל והרופא יכולים להחליט יחד מהי הדרך הנכונה ביותר לעיצוב מחודש של החיוך.

היתרונות שלנו

Medical Center Fix it

אנו נדאג לכם להכל מהרגע נחיתתכם באיסטנבול ועד חזרתכם הביתה בשלום עם חיוך של אושר גדול.
מאוד חשוב שהטיפולי שיניים בטורקיה יתבצעו במרפאות עם התנאים הסטריליים המתאימים ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכל זאת על מנת לתת את התוצאה הטובה ביותר למטופל, ולכן אנחנו משתדלים לספק לכם לא רק את המחיר האטרקטיבי ביותר אלה גם את המרפאה הטובה ביותר, צוות רופאים ומכשור מתקדם על מנת להגיע לתוצאה הכי משביעה רצון.

מי מתאים לציפוי שיניים בטורקיה ולטיפולי שיניים משמרים ?

כולם!

1.מי שחסרות לו שיניים .
2.יש לו שיניים שבורות, מלוכלכות.
3.מרווחים בין השניים.
4.זקוק לטיפוליי שורש.
5.זקוק לכתרים. זרקוניה או אימקס.
6.זקוק לסתימות.
7.השתלות עצם.
8.הרמת סינוס
9.זקוק לעקירות
10.ניתוח חניכיים

עוד מסיפורי הצלחה

ליאור
טליה
דפנה
דן
נטלי